Optický třídič ASM LABSEED

ASM

Malý, ale šikovný

LABSEED 1000 snadno třídí velmi malé vzorky, od pouhých několika gramů až po 25-30 kg/h. Díky kamerám s velmi vysokým rozlišením umožňuje detekci extrémně malých vad. Rozestup ejektorů pouhých 2,5 mm zaručuje maximální přesnost při třídění malých zrnin s minimální ztrátou dobrého produktu.
Snadno použitelný software umožňuje uživateli vytvářet a ukládat stovky programů třídění a zařízení je navrženo tak, aby bylo velmi snadné jej vyčistit a zabránilo se křížové kontaminaci mezi vzorky.

Monochromatické kamery s vysokým rozlišením jsou perfektním řešením pro použití na velký počet aplikací.
Malá velikost a snadno použitelný software umožňuje jednoduché používání jediným operátorem, bez nutnosti dalších konstrukcí nebo dopravníků.

Jednoduchá instalace

LABSEED 1000 může stát na stole, nevyžaduje žádné složité zabudování do linky, stačí připojit elektřinu a stlačený vzduch.  Volitelně je k dispozici stolek s kolečky a sběrnými nádobami.

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka

Stroj: Optický třídič ASM LABSEED

Prosím vyplňte své kontaktní údaje. Budeme Vás kontaktovat v co nejbližší době.

Zrušit

Potvrzujeme přijetí nezávazné poptávky

Poptávaný stroj: Optický třídič ASM LABSEED

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Váš dotaz:

Co nejdříve se s Vámi spojíme na Vámi uvedených kontaktech.

Zpět na stránky

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací