optické třídiče

Optické třídiče Sesotec ASM

ASM je předním světovým výrobcem optických třídičů, se sídlem v Bologni v Itálii.
Již více než 30 let, se inženýři v ASM specializují na optické třídění. Díky dlouholetým zkušenostem, usilovnému vývoji a využívání nejmodernějších technologií se stroje ASM řadí na špičku optických třídičů, splňujících nejpřísnější požadavky na přesnost a kvalitu třídění různých druhů materiálů.

Na začátku roku 2015, se ASM spojilo s firmou Sesotec, která byla založena v Německu v roce 1976 a je jedním ze světových lídrů ve výrobě strojů pro kontrolu, třídění a separaci různých materiálů. Společnost ASM se tak přejmenovala na Sesotec ASM Srl.

Neustále se zpřísňující standardy pro kvalitu a čistotu materiálů (potravin, osiv a jiných materiálů) kladou nové nároky na proces výroby a technologické vybavení. Optické třídiče Sesotec ASM zaručují zvýšení konečné kvality produktů.

Třídiče Sesotec ASM představují vrchol dnešních optických třídících technologií. Veškeré součásti strojů jsou vyráběny v Itálii, Kanadě nebo v Japonsku pod přísným dohledem techniků ze Sesotec ASM.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací