paletizace

 • Paletizační zařízení VPM-5

  Paletizační zařízení VPM-5 a VPM-5 P

  Tento typ paletizačního zařízení je vhodný pro podniky a sklady v různých průmyslových odvětvích, kde je třeba pravidelně paletovat pytle. Stroj je především vhodný pro paletování větších pytlů a to na různé typy (velikosti) palet.

  více
 • Paletizační zařízení VPM-6

  Paletizační zařízení VPM-6 - pro firmy požadující vyšší kapacitu

  Paletizační zařízení VPM-6 je vhodné pro firmy požadující vyšší kapacitu a lepší výsledek paletizace. Paletizér je standardně vybaven manuálně stavitelným 3-stranně uzavřeným stohovacím zásobníkem obepínajícím paletu ze 3 stran po celou dobu ukládání pytlů na paletu.

  více
 • Paletizační zařízení VPM-BL

  VPM-BL - kompaktní paletovací zařízení. 

  S tímto strojem je možné snadno paletovat různé zboží (krabice, bedny, tácky, koše atd.) i velmi malých rozměrů. 

  více
 • Paletizátor VPM-7

  Paletizační zařízení VPM-7

  Série VPM-7 až -14 se čtyřmi modely. Široká nabídka možností paletizace až do velmi vysoké kapacity. Kapacita strojů se pohybuje od 12 sáčků (VPM-7) až po 40 sáčků (VPM-14) za minutu. 

  více

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací