Univerzální čistička zrnin GAU

Westrup

Velkou výhodou čističky GAU je možnost volit z několika různých nastavení průtoku materiálu skrz sítovou skříň. To umožňuje přizpůsobení stroje aktuálním požadavkům na precizní čištění a třídění zrnin při jednom průchodu materiálu skrz stroj. 

Vstupní plnící zařízení s podávacím válcem.

Stroj je osazen účinným odsáváním s regulací v celé šířce stroje - na vstupu materiálu do stroje a výpadu vyčištěného materiálu.

Čistička GAU má dvě sítové skříně s variabilním nastavením průtoku materiálu. Horní sítová skříň má dvě sítové vrstvy, spodní sítová skříň má tři sítové vrstvy. Čištění sít je pomocí gumových kuliček.

Parametr GAU-600
Rozměr síta l x š (mm) 1000 x 600
Plocha sít (m2) 3
Výkon (t/h)* 1,2
* výkon se může lišit v závislosti na znečištění materiálu, vlhkosti, nastavení stroje a požadavku na kvalitu čištění a platí pro pšenici.
Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka

Stroj: Univerzální čistička zrnin GAU

Prosím vyplňte své kontaktní údaje. Budeme Vás kontaktovat v co nejbližší době.

Zrušit

Potvrzujeme přijetí nezávazné poptávky

Poptávaný stroj: Univerzální čistička zrnin GAU

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Váš dotaz:

Co nejdříve se s Vámi spojíme na Vámi uvedených kontaktech.

Zpět na stránky

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací