EUREKA - nový optický třídič pro nízkovýkonné linky a laboratoře

24. 03. 2020

EUREKA -  je zvolání používané k vyjádření vítězství při objevu! Tento výkřik je přisuzovaný starořeckému matematikovi a vynálezci Archimedesovi.
Stále přísnější standardy kvality vytvářejí nové technické výzvy pro velké i malé podniky. Pomáhat našim zákazníkům zvyšovat finální kvalitu jejích produktů bylo hlavní hnací silou vývoje třídicí technologie ASM a vedlo k vytvoření zcela nového optického třídicího stroje, navrženého speciálně pro splnění požadavků nízkovýkonných linek a laboratorních aplikací - to je nový optický třídič ASM EUREKA.

Navržen pro vysokou přesnost
Optický třídič EUREKA byl speciálně navržen tak, aby poskytoval extrémně vysokou přesnost v detekci defektů. Dokáže efektivně zvládnout řadu výkonů od několika gramů až po stovky kilogramů za hodinu, vždy s velkou přesností třídění. Jako jedinečné řešení na trhu s optickým tříděním otevírá EUREKA nové možnosti při třídění materiálů a díky své pokročilé technologii umožňuje průmyslovým odvětvím úspěšně se vypořádat s výzvami zlepšování kvality, kontroly kvality a laboratorního výzkumu.

Více o optických třídičích z naší nabídky.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací