Nová hvězda optických třídičů

17. 09. 2018

Optický třídič Quasar od firmy ASM představuje obrovský pokrok v technologii optického třídění. ASM Quasar přináší technologii, která tu dosud chyběla. Zaručuje bezprecedentní kvalitu třídění různých druhů materiálů, flexibilitu a kapacitu, to vše s kvalitou a spolehlivostí celosvětově známou pro stroje ASM.

Srdcem třídiče Quasar je nový speciální optický procesor s názvem Logic, s inteligentním algoritmem rozpoznávání založeným na stejném principu jako lidský mozek interpretuje tvary a barvy. To otevírá svět nových možností pro třídění vad, které nebylo možné detekovat, až do teď. Quasar je silný mix osvědčených řešení a špičkových technologií, jako jsou:

  • Kamery s rozlišením 4K a True-Color technologií zpracování obrazu.
  • Technologie pro rozlišení přesného tvaru každého jednotlivého zrna i při vysoké rychlosti třídění.
  • Vyšší kapacita, speciální optický procesor a analýza rychlostí až 40 kHz.
  • Ejektory Sniper redukují ztráty produktu na minimum.
  • Ještě snadnější použití, nové rozhraní - průmyslový tablet s HD rozlišením umožňující ovládání na dálku, automatická kalibrace.

Více o optických třídičích z naší nabídky.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací