Ceník secích strojů

Ceník
Ceník secích strojů Terradonis ke stažení ve formátu PDF - CENÍK.


Ceny v EUR bez DPH a dopravy.
Platba možná v Kč nebo v EUR.

Výhrada změn
Vyhrazujeme si právo změnit uvedené parametry strojů, které se mohou lišit v závislosti na vývoji a/nebo na jejich konfiguraci.
Vzhledem k celosvětové situaci ohledně zvyšování cen ocele, nedostupnosti materiálů a součástí si vyhrazujeme právo změny s ohledem na situaci na trhu, zvyšování dodavatelských cen a dostupnosti komponent.

Tato indikativní nabídka (ceník) není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AGROMEGA spol. s r.o. a druhou stranou závazkový vztah.
Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.
 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací