Modulové sítové čističky

 • Modulová univerzální čistička CC

  Modulová čistička CC je vysokokapacitní a univerzální stroj vhodný pro zpracování velkých objemů a různých druhů zrnin. Jedná se o výborný a účinný stroj.
  Čistička CC je vyráběna v několika provedeních s výkony do 48 t/h fajnového čištění až po
  380 t/h při předčištění (pšenice).

  více
 • Modulová univerzální čistička FP

  Modulová čistička FP je univerzální stroj vhodný pro zpracování velkých objemů a různých druhů zrnin. Čistička FP je vyráběna v několika provedeních s výkony až 50 t/h fajnového čištění (pšenice).

  více
 • Modulová univerzální čistička SD

  Modulová čistička SD je univerzální stroj vhodný pro zpracování velkých objemů a různých druhů zrnin. Čistička SD je vyráběna v několika provedeních s výkony až 150 t/h při předčištění (pšenice).

  více
 • Modulová univerzální čistička SP

  Modulová čistička SP je univerzální stroj vhodný pro zpracování velkých objemů a různých druhů zrnin. Čistička SP je vyráběna v několika provedeních s výkony až 250 t/h při předčištění (pšenice).

  více
 • Modulová univerzální čistička UP

  Modulová čistička UP je univerzální stroj vhodný pro zpracování různých druhů zrnin - zejména pro čištění osiv, včetně osiv trav, hrachu, fazolí nebo kukuřice.
  Čistička UP je vyráběna v několika provedeních s výkony až 12 t/h fajnového čištění a až
  60 t/h při předčištění (pšenice).

  více

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací