Secí stroje pro malá semena

 • Nesený secí stroj JPH

  Secí stroj JPH - malý secí stroj pro zahrádkáře

  JPH je malý secí stroj pro zahrádkáře. Secí jednotky jsou „nezávislé“ a připevněné na nosné tyči, která může být pomocí závěsů namontována na rotavátor nebo traktor. JPH lze použít pro výsev až 5 ha za den.

  více
 • Nesený secí stroj JTS

  Secí stroj JTS vhodný pro polní použití s osevem větším než 5 ha za den

  Secí stroj JTS je 3, 6 nebo 12 řádkový secí stroj určený pro připojení za traktor s kovovým utužovacím válcem. Hloubka setí se nastavuje jednoduše z boku stroje.

  více
 • Ruční secí stroj JP-1

  Revoluční jednořádkový secí stroj na zeleninu a semena květin

  JP-1 je ruční jednořádkový secí stroj pro výsev malých semen (řepa, zelí, mrkev atd.) vhodný pro zahrádkáře a zahradnictví s osevem až 2000 m2 za den. Secí stroj JP-1 je snadno použitelný, jednoduše nastavitelný a velmi přesný.

  více
 • Ruční secí stroj JP-3

  Flexibilní třířádkový secí stroj pro výsev malých semen

  JP-3 je třířádkový secí stroj pro výsev malých semen, který může být použit také jako dvouřádkový nebo čtařřádkový secí stoj(nutné dokoupit sadu pro čtvrtý řádek - viz. příslušenství). Secí stroj JP-3 má všechny vlastnosti secího stroje JP-1, je ideálnípro ekologické zelinářství, výsev květin atd. 

  více
 • Ruční secí stroj JP-6

  Flexibilní šestiřádkový secí stroj pro výsev malých semen

  JP-6 je šestiřádkový secí stroj pro výsev malých semen, který může být použit také jako pětiřádkový nebo sedmiřádkový (nutné dokoupit sadu pro sedmý řádek - viz. příslušenství) secí stroj. Secí stroj JP-6 má všechny vlastnosti secího stroje JP-1, je ideální pro ekologické zelinářství, výsev květin atd. JP-6 lze použít pro osev od 2 do 5 ha za jeden den. 

  více
 • Secí stroj s pojezdem JAS

  Secí stroj JAS pro malá semena s vlastním pohonem

  Secí stroj pro malá semena JAS je osazen úsporným čtyřtaktním benzínovým motorem Honda GX nebo Briggs & Stratton, který zajišťuje pohyb secího stroje a umožňuje snadné manévrování a práci. Secí stroj JAS je dokonalý stroj pro zahrádkáře, kteří potřebují oset více jak 5 ha za den.

  více

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací