Odosinkovače

 • Odosinkovač CW

  Odosinkovač CW se používá pro úpravu různých druhů zrnin, například pro odstranění osin z ječmene nebo pluch z pšenice nebo jiných nečistot. Odosinkovač nenahrazuje další úpravy zrnin jako je čištění na sítových čističkách a podobně. 

  více
 • Odosinkovač CW-D

  Odosinkovač CW-D se používá pro úpravu různých druhů zrnin, například pro odstranění osin z ječmene, pluch z pšenice nebo jiných nečistot. Odosinkovač CW-D je vhodný také pro úpravu travních semen. Odosinkovač nenahrazuje další úpravy zrnin jako je čištění na sítových čističkách a podobně.

  více
 • Odosinkovač CWJ

  Odosinkovač CWJ se používá pro úpravu různých druhů zrnin, například pro odstranění osin z ječmene, pluch z pšenice nebo jiných nečistot. Odosinkovač CWJ je vhodný také pro úpravu travních semen. Odosinkovač nenahrazuje další úpravy zrnin jako je čištění na sítových čističkách a podobně. 

  více

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací