Optické třídiče

Optické třídiče Elica ASM

Elica ASM je italská společnost s více než 30 lety zkušeností v navrhování a výrobě optických třídičů.

Díky dlouholetým zkušenostem, usilovnému vývoji, neustálým inovacím a využívání nejmodernějších technologií se stroje ASM řadí na špičku optických třídičů, splňujících nejpřísnější požadavky na přesnost a kvalitu třídění různých druhů materiálů.

Neustále se zpřísňující standardy pro kvalitu a čistotu materiálů (potravin, osiv a jiných materiálů) kladou nové nároky na proces výroby a technologické vybavení. Optické třídiče ASM zaručují zvýšení konečné kvality produktů.

Společnost ASM byla první, která do optických třídičů instalovala například:
- LED osvětlení pro nasvícení tříděných produktů
- ovládání pomocí dotykových obrazovek
- infračervené kamery s technologií InGaAs

Třídiče ASM představují vrchol dnešních optických třídících technologií. Veškeré součásti strojů jsou vyráběny pod přísným dohledem techniků z ASM a představují záruku kvality, technologického know-how a poprodejní technické podpor
 

Produkty

 • Optický třídič ASM EUREKA

  Malý ale šikovný

  EUREKA je zcela nový optický třídič, navržený speciálně pro splnění požadavků nízkovýkonných linek a laboratorních aplikací.

  více
 • Optický třídič ASM QUASAR

  Inteligentní optický třídič

  Stále přísnější normy a požadavky na kvalitu čištění zrnin kladou nové nároky na proces výroby a technologické vybavení. Optické třídiče ASM pomáhají našim zákazníkům ke zvýšení konečné kvality jejich produktů.
  Optické třídiče ASM patří k nejlepším na trhu a udávají trendy v optickém třídění. Znalosti a zkušenosti umožnily inženýrům z ASM vytvořit zcela nový optický třídič navržený speciálně pro splnění náročných aplikací - s ohledem na stále přísnější požadavky na kvalitu třídění, ale zárověn i s jednoduchým a intuitivním ovládáním.
  Seznamte se s inteligentním optickým třídičem řady QUASAR.

  více
 • Optický třídič ASM TIGER BELT

  Nejlepší řešení pro náročné třídění

  TIGER BELT je pásový vysokorychlostní optický třídící stroj určený k třídění širokého spektra materiálů. Třídič je vybaven plně barevnými kamerami s vysokým rozlišením, pásem s nastavitelným sklonem a má robustní konstrukci, která odolává nejnáročnějším pracovním podmínkám.

  více
 • Optický třídič ASM VISION

  Osvědčený a spolehlivý

  S více než 600 zařízeními v provozu po celém světě a neustálými modernizacemi jsou optické třídiče VISION solidní a osvědčenou volbou pro třídění více než 100 různých aplikací.

  více

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací