Optické třídiče

Optické třídiče Sesotec ASM

ASM je předním světovým výrobcem optických třídičů, se sídlem v Bologni v Itálii.
Již více než 30 let, se inženýři v ASM specializují na optické třídění. Díky dlouholetým zkušenostem, usilovnému vývoji a využívání nejmodernějších technologií se stroje ASM řadí na špičku optických třídičů, splňujících nejpřísnější požadavky na přesnost a kvalitu třídění různých druhů materiálů.

Na začátku roku 2015, se ASM spojilo s firmou Sesotec, která byla založena v Německu v roce 1976 a je jedním ze světových lídrů ve výrobě strojů pro kontrolu, třídění a separaci různých materiálů. Společnost ASM se tak přejmenovala na Sesotec ASM Srl.

Neustále se zpřísňující standardy pro kvalitu a čistotu materiálů (potravin, osiv a jiných materiálů) kladou nové nároky na proces výroby a technologické vybavení. Optické třídiče Sesotec ASM zaručují zvýšení konečné kvality produktů.

Třídiče Sesotec ASM představují vrchol dnešních optických třídících technologií. Veškeré součásti strojů jsou vyráběny v Itálii, Kanadě nebo v Japonsku pod přísným dohledem techniků ze Sesotec ASM.

Produkty

 • Optický třídič ASM EUREKA

  EUREKA je zcela nový optický třídič, navržený speciálně pro splnění požadavků nízkovýkonných linek a laboratorních aplikací.

  více
 • Optický třídič ASM LABSEED 1000

  Sestrojen pro malé objemy

  LABSEED 1000 je nejmenší optický třídící stroj, je ideálním řešením pro laboratoře a drobné výrobce.

  více
 • Optický třídič ASM QUASAR

  Inteligentní optický třídič

  Stále přísnější normy a požadavky na kvalitu čištění zrnin kladou nové nároky na proces výroby a technologické vybavení. Optické třídiče ASM pomáhají našim zákazníkům ke zvýšení konečné kvality jejich produktů.
  Optické třídiče ASM patří k nejlepším na trhu a udávají trendy v optickém třídění. Znalosti a zkušenosti umožnily inženýrům z ASM vytvořit zcela nový optický třídič navržený speciálně pro splnění náročných aplikací - s ohledem na stále přísnější požadavky na kvalitu třídění, ale zárověn i s jednoduchým a intuitivním ovládáním.
  Seznamte se s inteligentním optickým třídičem řady QUASAR.

  více
 • Optický třídič ASM TIGER BELT

  Nejlepší řešení pro náročné třídění

  TIGER BELT je pásový vysokorychlostní optický třídící stroj určený k třídění širokého spektra materiálů. Třídič je vybaven plně barevnými kamerami s vysokým rozlišením, pásem s nastavitelným sklonem a má robustní konstrukci, která odolává nejnáročnějším pracovním podmínkám.

  více
 • Optický třídič ASM VISION

  Osvědčený a spolehlivý

  S více než 600 zařízeními v provozu po celém světě a neustálými modernizacemi jsou optické třídiče VISION solidní a osvědčenou volbou pro třídění více než 100 různých aplikací.

  více

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací