Klasické sítové čističky

 • Univerzální čistička zrnin AP

  Čistička zrnin AP je vhodná zejména pro precizní čištění obilovin. Vyrábí se v několika provedeních s výkony do 13 t/h (pšenice).

  více
 • Univerzální čistička zrnin AS

  Čistička AS je určena pro předčištění zrnin a je vyráběna ve dvou provedeních s výkony
  do 30 t/h (pšenice).

  více
 • Univerzální čistička zrnin FAU

  Čistička zrnin FAU je určena pro precizní čištění a třídění různých druhů zrnin, zejména je vhodná pro zpracování osiv díky variabilnímu nastavení průtoku materiálu skrz stroj.
  Čistička FAU je vyráběna v několika provedeních s výkony do 17 t/h fajnového čištění (pšenice).

  více
 • Univerzální čistička zrnin FCU

  Čistička zrnin FCU je určena pro precizní čištění a třídění různých druhů zrnin, zejména je vhodná pro zpracování osiv díky variabilnímu nastavení průtoku materiálu skrz stroj.
  Čistička FCU je vyráběna v několika provedeních s výkony do 8 t/h fajnového čištění (pšenice).

  více
 • Univerzální čistička zrnin GAU

  Čistička GAU je univerzální stroj pro precizní čištění a třídění různých druhů zrnin, zejména vhodná je pro zpracování osiv. Výkon až 1,2 t/h fajnového čištění (pšenice).

  více
 • Univerzální čistička zrnin UB

  Čistička UB je univerzální stroj pro precizní čištění a třídění různých druhů zrnin, zejména vhodná je pro zpracování osiv nebo granulovaných materiálů. Čistička UB je vyráběna v několika provedeních s výkony do 9 t/h fajnového čištění (pšenice).

  více
 • Univerzální čistička zrnin UC

  Čistička UC je univerzální stroj pro precizní čištění a třídění různých druhů zrnin, zejména vhodná je pro zpracování osiv. Čistička UC je vyráběna v několika provedeních s výkony
  do 6 t/h fajnového čištění (pšenice).

  více

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací