Čističky, třídičky

 • Sítový čistící stroj LA-LST

  Laboratorní sítová čistička s triérem LA-LST je určena pro precizní čištění různých druhů zrnin ve výrobě osiv s malým objemem produkce nebo pro účely čištění ve výzkumných stanicích. 

  více
 • Sítový čistící stroj LA-LSU

  Laboratorní sítová čistička LA-LSU je určena pro precizní čištění různých druhů zrnin ve výrobě osiv s malým objemem produkce nebo pro účely čištění ve výzkumných stanicích. 

  více
 • Kalibrátor LA-VBS

  Laboratorní kalibrátor LA-VBS je určen pro vzorky, u kterých je třeba rozdělit zrna podle šířky.

  více
 • Kartáčovací stroj LA-H

  Laboratoní kartáčovací stroj LA-H je určen pro dávkové nebo kontinuální leštění, loupání nebo rozmělňování malých objemů zrnin před čištěním a tříděním.

  více
 • Kartáčovací stroj LA-HO

  Laboratorní kartáčovací stroj LA-H0 je určen pro dávkové nebo kontinuální zpracování velmi malých objemů zrnin před procesy čištění a třídění.

  více
 • Odosinkovač LA-P

  Laboratorní odosinkovač LA-P je určen pro dávkové nebo kontinuální zpracování velmi malých objemů zrnin. Hlavním účelem je odstranění osinek z ječmene, plev z pšenice apod.

  více
 • Pásový třídič LA-BG

  Laboratorní pásový třídič LA-BG je určen k oddělení kulatých zrnin od plochých - např. semena zeleniny, řepky nebo semena květů jako je např. prvosenka nebo begonie.

  více
 • Pneumatický třídící stůl LA-K

  Laboratorní pneumatický třídící stůl (nebo také gravitační separátor) LA-K je určen pro jemné třídění a odstraňování nečistot z celé řady produktů se stejně velkými částicemi, ale různou specifickou hmotností. LA-K lze použít ve výrobě osiv s malým objemem produkce nebo pro účely čištění ve výzkumných stanicích.

  více
 • Sítový čistící stroj LA-LS

  Laboratorní sítová čistička LA-LS je určena pro precizní čištění různých druhů zrnin ve výrobě osiv s malým objemem produkce nebo pro účely čištění ve výzkumných stanicích.

  více
 • Spirálový třídič LA-HT

  Laboratorní spirálový třídič LA-HT se používá k oddělení kulatých semen od plochých pomocí gravitace.

  více
 • Triér LA-T

  Laboratorní triér LA-T je určen pro dávkové nebo kontinuální zpracování malých objemů zrnin. Triér se používá k třídění zrnin podle délky - slouží tedy k vytřídění delších, popřípadě kratších semen nebo nežádoucích příměsí.

  více
 • Vzduchová čistička LA-DUAL

  Laboratorní vzduchová čistička LA-DUAL je určena k oddělování příměsí ve dvou nebo třech frakcích proudem vzduchu.

  více

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací