Paletizační zařízení

 • Paletizační zařízení VPM-4-5 (ECO)

  Paletizační zařízení VPM-4-5 (ECO)

  Tento typ paletizačního zařízení je vhodný pro podniky a sklady v různých průmyslových odvětvích, kde je třeba pravidelně paletovat pytle. Stroj je především vhodný pro paletování větších pytlů a to na různé typy (velikosti) palet.

  více
 • Paletizační zařízení VPM-7 t/m -14

  Paletizační zařízení VPM-7 t/m -14

  Paletizační zařízení VPM-7 t/m-14 je vhodné pro firmy požadující vyšší kapacitu a lepší výsledek paletizace. Paletizér je standardně vybaven manuálně stavitelným 3-stranně uzavřeným stohovacím zásobníkem obepínajícím paletu ze 3 stran po celou dobu ukládání pytlů na paletu.

  více
 • Paletizační zařízení VPM-88

  Paletizační zařízení VPM-88

  Stroj je vhodný pro manipulaci s 25-70kg pytli různých rozměrech. Nabízí možnosti rychlého stohování s různými kombinacemi stohovacích vzorů Čímž dosahuje kompaktních a dokonalých výsledků stohování, což umožňuje efektivní přepravu a zároveň minimalizuje míru poškození.

  více
 • Paletizační zařízení VPM-BL

  VPM-BL - kompaktní paletovací zařízení. 

  VPM-BL je nízkoúrovňový kompaktní paletizátor používající posuvné desky pro přesné umístění krabic, přepravek, podnosů apod. různých velikostí (i velmi malých) na paletě.

  více
 • Paletizační zařízení VPM-VHV

  Paletizátor VPM-VHV společnosti Verbruggen je hlavní volbou pro vysokorychlostní stohování výrobků v krabicích, RPC nebo přepravkách. VHV nabízí nejnovější technologické inovace, rychlé stohovací kapacity až 120 krabic/přepravek za minutu a velmi přesné výsledky stohování výrobků.
  Paletizátor VHV lze přizpůsobit a rozšířit tak, aby vyhovoval vašim potřebám, včetně více řad akumulace výrobků, balení palet nebo rohové desky/páskování s plně automatickým provozem pro optimální efektivitu a úsporu nákladů.

  více

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací