Servis a opravy strojů

Servis strojů je pro nás samozřejmostí

Provádíme:

  • záruční a pozáruční servis všech strojů a zařízení uvedených v našem sortimentu (na jiné stejného určení dle dohody a možností)
  • opravy/repase strojů
  • předsezonní a posezonní prohlídky 
  • dodávky náhradních dílů 

Po posouzení stavu stroje navrhneme optimální řešení opravy a dle požadavku zákazníka nebo charakteru závady provádíme částečné nebo celkové opravy.

Dále stroje modernizujeme - například je osazujeme novým elektro rozvaděčem s novým SW, který skýtá mimo jiné výhody dálkového přístupu do SW (nastavení, diagnostika, aktualizace apod.), modernizujeme pneumatické ovládání atd. 

Vždy dbáme na kvalitu a používáme jen originální nebo kvalitativně srovnatelné náhradní díly. Díly nakupujeme od prověřených nebo autorizovaných dodavatelů, výrobců daných strojů a zařízení nebo si je vyrábíme.

Stroje a zařízení firmy HMD/CIMBRIA HMD

Z výrobního programu firmy HMD a nástupnické společnosti CIMBRIA HMD opravujeme zejména mořičky osiv ROTOSTAT (mořičky HMD R50) a CENTRICOATER (mořičky řady CC). Kromě mořiček osiv provádíme servis také např. manipulátorů otevřených pytlů (MOP), poloautomatických šiček (RZP), vaničkových dopravníků, separátorů šťovíku atd.

Stroje a zařízení firmy TEROZ

Z výrobního programu firmy TEROZ opravujeme a náhradní díly dodáváme například na mořičky osiv řady TZ4-052, TZ4-052S, TZ4-051, TZ4-050 a laboratorní mořčky ML, výklopníky beden aj.

Kontakt na servisní oddělení

mobil: +420 602 429 361
email: servis@agromega.cz

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka

Stroj: Servis a opravy strojů

Prosím vyplňte své kontaktní údaje. Budeme Vás kontaktovat v co nejbližší době.

Zrušit

Potvrzujeme přijetí nezávazné poptávky

Poptávaný stroj: Servis a opravy strojů

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Váš dotaz:

Co nejdříve se s Vámi spojíme na Vámi uvedených kontaktech.

Zpět na stránky

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací