Servis a opravy strojů

Servis strojů je pro nás samozřejmostí

Provádíme:

  • záruční a pozáruční servis všech strojů a zařízení uvedených v našem sortimentu (na jiné stejného určení dle dohody a možností)
  • opravy/repase strojů
  • předsezonní a posezonní prohlídky 
  • dodávky náhradních dílů 

Po posouzení stavu stroje navrhneme optimální řešení opravy a dle požadavku zákazníka nebo charakteru závady provádíme částečné nebo celkové opravy.

Dále stroje modernizujeme - například je osazujeme novým elektro rozvaděčem s novým SW, který skýtá mimo jiné výhody dálkového přístupu do SW (nastavení, diagnostika, aktualizace apod.), modernizujeme pneumatické ovládání atd. 

Vždy dbáme na kvalitu a používáme jen originální nebo kvalitativně srovnatelné náhradní díly. Díly nakupujeme od prověřených nebo autorizovaných dodavatelů, výrobců daných strojů a zařízení nebo si je vyrábíme.

Stroje a zařízení firmy HMD/CIMBRIA HMD

Z výrobního programu firmy HMD a nástupnické společnosti CIMBRIA HMD opravujeme zejména mořičky osiv ROTOSTAT (mořičky HMD R50) a CENTRICOATER (mořičky řady CC). Kromě mořiček osiv provádíme servis také např. manipulátorů otevřených pytlů (MOP), poloautomatických šiček (RZP), vaničkových dopravníků, separátorů šťovíku atd.

Stroje a zařízení firmy TEROZ

Z výrobního programu firmy TEROZ opravujeme zejména mořičky osiv řady TZ4. Kromě mořiček osiv provádíme servis také např. paletizačních linek, parcelních sklízecích mlátiček Osevan, separátorů šťovíku atd.

Kontakt na servisní oddělení

mobil: +420 602 429 361
email: servis@agromega.cz

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka

Stroj: Servis a opravy strojů

Prosím vyplňte své kontaktní údaje. Budeme Vás kontaktovat v co nejbližší době.

Zrušit

Potvrzujeme přijetí nezávazné poptávky

Poptávaný stroj: Servis a opravy strojů

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Váš dotaz:

Co nejdříve se s Vámi spojíme na Vámi uvedených kontaktech.

Zpět na stránky

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací