Optický třídič ASM EUREKA

ASM

Kompaktní zařízení

Kompaktní velikost usnadňuje manipulaci s třídičem EUREKA jedním operátorem bez dalších nutných zařízení jako dopravníky a podobně. Jedná se o plně vybavený optický třídič, který umožňuje velmi rychlé zprovoznění, tzv. plug & play. EUREKU lze snadno přemístit a případně namontovat na stolek s kolečky, který je vybaven sběrnými nádobami na vytříděný materiál.

Navržen pro vysokou přesnost

Optický třídič EUREKA byl speciálně navržen tak, aby poskytoval extrémně vysokou přesnost v detekci defektů. Dokáže efektivně zvládnout řadu výkonů od několika gramů až po stovky kilogramů za hodinu, vždy s velkou přesností třídění. Jako jedinečné řešení na trhu s optickým tříděním otevírá EUREKA nové možnosti při třídění materiálů a díky své pokročilé technologii umožňuje průmyslovým odvětvím úspěšně se vypořádat s výzvami zlepšování kvality, kontroly kvality a laboratorního výzkumu.

Nová architektura

Srdcem stroje je zcela nově vyvinutá architektura optického zpracování zvaná Logic. Jedná se o kombinaci velmi výkonného hardwaru a pokročilých softwarových algoritmů, které velmi napodobují to, jak lidský mozek zpracovává vizuální informace. Software EUREKY posuzuje mnoho různých parametrů současně, včetně barev, textur, tvarů a velikostí. Jelikož EUREKA posuzuje všechny tyto parametry jako celek, nikoli jeden po druhém, dosahuje výbroných výsledků třídění různých druhů materiálů.

Vytvořte třídící program do 5 minut

Díky inteligentnímu systému a uživatelsky přívětivému ovládacímu rozhraní je vytváření programu stejně snadné jako pořizování snímků kontaminovaného vzorku produktu. Stačí, aby uživatel na snímku označil vady (příměsi), které mají být odstraněny. O zbytek se postará EUREKA tím, že dynamicky vytvoří správný třídicí program, aby třídění dosáhlo nejlepších výsledků.

Hlavníky znaky

  • Kompaktní a mobilní.
  • Kamery s vysokým rozlišením s technologií zpracování obrazu True-Color.
  • Pokročilý infračervený senzor SWIR pro detekci vad na základě fyzikálních a organických charakteristik.
  • Technologie True-Shape rozlišuje objekty a defekty podle tvaru, velikosti a struktury i při vysoké rychlostí třídění.
  • Vysokorychlostní detekce díky specializované a upgradovatelné architektuře zpracování obrazu.
  • Řízení ejektorů Sniper Ejector Logic snižuje ztráty produktu na minimum dynamickou úpravou aktivity podle typu vady.
  • Stupeň krytí IP65, pro nejvyšší ochranu před prachem a vodou, která zajišťuje spolehlivost i v těch nejnáročnějších prostředích.
  • Navrženo a vyrobeno v Itálii.
Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka

Stroj: Optický třídič ASM EUREKA

Prosím vyplňte své kontaktní údaje. Budeme Vás kontaktovat v co nejbližší době.

Zrušit

Potvrzujeme přijetí nezávazné poptávky

Poptávaný stroj: Optický třídič ASM EUREKA

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Váš dotaz:

Co nejdříve se s Vámi spojíme na Vámi uvedených kontaktech.

Zpět na stránky

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací