Optický třídič ASM VISION

ASM

Osvědčený výkon a vysoká flexibilita

VISION je osvědčený a všestranný optický třídič. K dispozici je v několika konfiguracích - "Full-Color", "Tri-Chromati"c a "Multi-Spectral" se širokou škálou možností použití. Zákazníci si stroj mohou přizpůsobit jejich požadavkům, čímž ušetří finanční náklady za komponenty, které nevyužijí.

Důmyslná konstrukce a spolehlivost

Řada VISION je dimenzována na nepřetržitý provoz 24 hodin denně, s vysoce kvalitními a spolehlivými součástmi vyvinutými a vyráběnými výhradně pro ASM v Itálii.
Optické třídiče ASM jsou díky důmyslné konstrukci certifikovány jako IP65 a jsou odolné proti prachu a vlhkosti. Toto je možné díky speciálnímu systému řízení teploty a energeticky úsporným komponentům, které snižují vyzařování tepla, a umožňují tak třídiči pracovat od 0 °C do 40 °C bez nutného chlazení nebo topení. Všechny optické a elektronické součástky jsou chráněny díky přetlaku uvnitř stroje, aniž by docházelo k výměně vzduchu s vnějším prostorem, čímž je zajištěn bezporuchový provoz.

Široká nabídka aplikací

S více než 600 zařízeními v provozu po celém světě a neustálými modernizacemi jsou optické třídiče VISION solidní a osvědčenou volbou pro třídění více než 100 různých aplikací, např. od obilovin až po drobná semena, sůl nebo třídění krmiva pro zvířata. Uživatelé mohou zpracovávat mnoho různých produktů na stejném stroji, a to pouze změnou třídícího programu. Mohou snadno vytvářet a ukládat až 150 různých třídících programů, které obsahují všechna potřebná nastavení, a každý stroj může být aktualizován přidáním kamer (až 4 na skluz) v libovolné kombinaci "Full Color", "Monochromatic", "NIR InGaAs" nebo "Low- NIR".

Přesný a výkonný

Velký výkon a přesnost třídění je zaručena díky speciálním DSP mikroprocesorům, které se používají v superpočítačích a jsou schopny velice rychle zpracovávat velké množství informací.

Vysoká kapacita třídění

Vysoká kapacita třídění je dosažena i díky 360 mm širokým skluzům a rychlostí tříděného materiálu až 7 m/s. K dispozici jsou různé druhy skluzů s patentovanou polymerovou úpravou, které umožňují třídění celé řady materiálů.

Ke každém skluzu je 72 vysokorychlostních ejektorů, které jsou schopné sepnout až 1400 krát za sekundu. Tím je zajištěno přesné a rychlé odstranění nežádoucích příměsí při minimálních ztrátách tříděného materiálu a nízké spotřebě vzduchu.

Rozlišení kamer

Třídiče VISION lze vybavit plně barevnými kamerami (16,8 mil. barev) s vysokým rozlišením (0,09 mm) vyvinutých ve spolupráci s ASM (třídiče nevyužívají komerční kamery) a speciálními infračervenými kamerami. Tím je možné detekovat a odstranit zrna i s vadami, která jsou extrémně malá, nebo která jsou napadena toxiny a plísněmi (například Fusarium a mykotoxiny). Snímkování kamer je 24 tisíc snímků za sekundu.

Laser LED

Dokonalé osvětlení tříděného materiálu zajišťují revoluční laser-LED, které produkují velmi vysokou intenzitu světla při velmi nízké spotřebě energie. Laser-LED nevytvářejí téměř žádné teplo a nepotřebují tak žádné chlazení. Mají tak delší životnost a bezproblémový provoz po více než 100.000 hodin.

Software a uživatelské prostředí

Zjednodušené uživatelské rozhraní (nastavení a ovládání) a inteligentní rozpoznávání vad, s grafy a statistikami dělá třídiče Vision jedny z nejvíce uživatelsky přívětivých na trhu.

Altualizace SW je možná na dálku po celou dobu životnosti stroje.

Analýza vad

Získávání a analýza vad v reálném čase. Funkce "Blob Analysis" umožňuje analyzovat nové vady a umožní přesně definovat parametry pro detekci vad.

Autodiagnostika

Optické třídiče VISION provádějí autodiagnostiku svých systémů, včetně zkoušky jednotlivých ejektorů. Vibrační podavače jsou automaticky kalibrovány, aby byl zajištěn rovnoměrný tok materiálu na jednotlivé skluzy.

Vzdálený přístup

Po připojení zařízení k internetu může být zajištěno trvalé monitorování a pomoc, aktualizace softwaru a firmwaru. Prostřednictvím stejného systému, může provozovatel třídič ovládat a nastavovat z libovolného počítače nebo tabletu. To je užitečné zejména ve velkých výrobních závodech nebo z hlediska rychlosti servisního zásahu a diagnostiky stroje.

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka

Stroj: Optický třídič ASM VISION

Prosím vyplňte své kontaktní údaje. Budeme Vás kontaktovat v co nejbližší době.

Zrušit

Potvrzujeme přijetí nezávazné poptávky

Poptávaný stroj: Optický třídič ASM VISION

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Váš dotaz:

Co nejdříve se s Vámi spojíme na Vámi uvedených kontaktech.

Zpět na stránky

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací