Optický třídič ASM QUASAR

ASM

Logika

Společnost ASM vyvinula zcela nový optický procesor nazvaný "Logic", který je srdcem stroje. Jedná se o kombinaci velmi silných hardwarových a softwarových algoritmů, které napodobují, jak lidé chápou a zpracovávají vizuální informace. Aby lidský mozek zjistil, jak vypadá nějaký předmět nebo jaké jsou rozdíly mezi dvěma objekty, kombinuje barvy, tvary a textury. Doposud však optické třídiče mohly tyto informace analyzovat pouze odděleně.

Stejně jako náš mozek

QUASAR je schopen posoudit mnoho různých parametrů najednou a může "rozumět" tomu, co kamery vidí. Automaticky rozpozná, co je skutečná barva objektu, nezávisle na světlech a stínech, přesném tvaru a struktuře každého semene, příměsích nebo jiných částicích. Díky tomu je velmi přesný při rozhodování o tom, co lze akceptovat a co odstranit. A neuvěřitelně snadno se používá.

Procesor, který se učí

Díky systému inteligentního učení je vytváření třídícího programu stejně jednoduché jako vytváření snímku vzorku tříděného materiálu. QUASAR automaticky rozumí, co je dobrý produkt a navrhuje, co by mělo být z tříděného materiálu odstraněno. Poté stačí jednoduché potvrzení na obrazovce a program je vytvořen. Vytváření programu "pokus omyl" je minulostí.

Výkonný v každé aplikaci

Poslední generace 4k plně barevných kamer s nejvyšším optickým rozlišením na trhu a inovativní technologií "True-Color" pro zachování dokonalé barvy a optického rozlišení i na nejmenších produktech.
Technologie "True-Shape" umožňuje vidět a rozlišovat přesný tvar každého semene i při vysokých rychlostech třídění.
Výkonný procesor okamžitě zpracovává a vyhodnocuje vstupní informace, rychlost skenování produktu je až 40 kHz. Nový algoritmus ejektorů výrazně snižuje ztráty tříděného produktu.
Díky nejmodernější generaci technologií nabízí QUASAR mnoho nových možností pro dosažení nejvyšší úrovně kvality třídění v různých aplikacích.

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka

Stroj: Optický třídič ASM QUASAR

Prosím vyplňte své kontaktní údaje. Budeme Vás kontaktovat v co nejbližší době.

Zrušit

Potvrzujeme přijetí nezávazné poptávky

Poptávaný stroj: Optický třídič ASM QUASAR

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Váš dotaz:

Co nejdříve se s Vámi spojíme na Vámi uvedených kontaktech.

Zpět na stránky

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací