Optický třídič ASM TIGER BELT

ASM

Třídění obtížných materiálů již není problém

TIGER BELT disponuje detekční oblastí o šířce 720 mm a má 144 vysokorychlostních ejektorů, které precizně vytřídí materiál s vadami různých tvarů a rozměrů. Díky inovativnímu designu optické části TIGER BELT analyzuje obě strany každého jednotlivého zrna, které prochází před kamerami, podle barvy a tvaru (velikosti).
Díky speciálním infračerveným senzorům je TIGER BELT schopen odstranit i zrna napadená houbami nebo škudci, poškozená zrna (v důsledku nesprávného skladování) a cizí předměty. A to i v případě, že barva vadných zrn nebo příměsí je podobná nebo shodná s hlavním produktem.
Díky efektivnímu nastavení kombinace sklonu a rychlosti dopravního pásu dochází k rovnoměrnému rozdělení materiálu na pásu před průchodem optickou částí třídiče. Nastavení je dostupné pro každý typ programu.
TIGER BELT umožňuje třídit všechny produkty, které vzhledem k jejich fyzikálním vlastnostem nelze třídit na skluzových optických třídičích - např. lepkavé, vlhké a mastné materiály, materiály nadměrné velikosti, se smíšenými velikostmi, materiál "IQF" a další.

Vysoce přizpůsobitelný

TIGER BELT je určen pro třídění široké škály materiálů od potravin až po plasty. A může být konfigurován tak, aby zpracovával mnoho typů produktů na témže stroji.

Hi-Tech technologie

4 barevné RGB kamery s rozlišením 6144 pixelů a optickým rozlišením 0,09 mm v kombinaci s rychlostí zpracování dat 24 kHz zajišťují maximální přesnost a vysokou kapacitu.
Technologie NIR detekuje současně přítomnost nežádoucích nebo shnilých (plesnivých) materiálů.
Intuitivní uživatelské rozhraní s funkcemi automatické kalibrace. Připojení k internetu umožňuje dálkové ovládání, nastavování a značně zjednodušuje technickou pomoc.

TIGER BELT má nízké náklady na údržbu a snadno se ovládá.

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka

Stroj: Optický třídič ASM TIGER BELT

Prosím vyplňte své kontaktní údaje. Budeme Vás kontaktovat v co nejbližší době.

Zrušit

Potvrzujeme přijetí nezávazné poptávky

Poptávaný stroj: Optický třídič ASM TIGER BELT

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Váš dotaz:

Co nejdříve se s Vámi spojíme na Vámi uvedených kontaktech.

Zpět na stránky

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. více informací Méně informací